KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14354503
nr 1435 4503
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Signerad, blandteknik, interiör, 16x19cm, yttermått inklusive ram: 34x36cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:31:59
29/11 09:27:15
2.000 kr
29/11 18:14:52
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström